Měli jsme koncert :-).

7. ledna 2016 v 16:23 | Werri |  Septem Cantet
Moji milí návštěvnící, známí i náhodní. Přeji Vám krásný rok 2016, plný radosti, zdraví a splněných přání.

Dnes navážu na prosincový článek: http://admin.blog.cz/clanky/clanek/76762869 - "Čeká nás koncert".
Uteklo to a přišel jedenáctý prosinec, pátek a den plný očekávání. V 18,00 hod. začínal ve velkém renesančním sále zámku v Klášterci nad Ohří náš charitativní koncert pro Nadační fond IMPULS. Ve tři hodiny jsme měly s děvčaty sraz na zámku. Vyzvedla jsem Moniku a vyrazily jsme. Když jsme přišly do sálu, nestačila jsem se divit, jak že jsou uspořádané židle. Vše bylo úplně obráceně, než obvykle a příčinou toho bylo malé pódium, které v sále nedopatřením zůstalo. Takže se na něj daly židličky a klavír se přesunul na druhou stranu sálu.


Když vše bylo hotovo, šlo se zkoušet a ejhle, Veruš nemá noty. Takže jsem hupla do Cihličky a obratem jsem mazala domu. Za chvilku jsem mastila zpátky a u brány na mě čekal manager Péťa (manžel jedné ze zpěvanek), který byl tak hodný, že nám koncert natáčel. Začaly jsme zkoušet a v sále bylo takové teplo, že jsem celý večer vypadala jako Marfuša Smějící se.

Projely jsme častečně každou píseň, mimo doprovodných, než nám přišel klavírista a později Pepa Štross, který doprovázel na kytaru.


Naše těhulka Miluška byla jediná, kdo měl dovoleno sedět :-). Zpívala měsíc před porodem a nyní už to má opravdu za pár. Fotky z koncertu zatím nemám, na začátku fotil redaktor Kláštereckých novin a tak doufám, že nějaké získám a pak je tu ukáži. Naše Martinka přijela z Prahy a šla nám dělat šatnářku. Nakonec nebylo třeba, protože každé ramínko mělo číslo a dotyčný si po odložení kabátu z ramínka stáhl očíslované kolečko. V pět hodin dorazily dámy z nadačního fondu, které přivezly infomační materiál pro návštěvníky koncertu, dále zapečetěnou nadační kasičku a veliké logo NFI.
S maminkou :D.

Kolem čtvrt na šest jsme přestali zkoušet a v půl šesté už přicházeli posluchači. Přišla moje maminka a tak jsem jí hned posadila na první židličku na tom malém pódiu, aby dobře viděla na mě a já na ní. Po půl šesté jsme se šly převléknou a během chvíle se sál zaplnil. Nakonec Martinka pomáhala organizačně, ještě se nosily židle kam to šlo a i přesto někteří lidé stáli, aby si nás poslechli a přispěli na tak potřebnou věc. Bohužel i dost lidí odešlo, když mezi dveřmi zjistili, že by museli stát. No byl to masakr:-).

Hanička, naše nejnovější Krákorka.

Náš konferenciér Láďa zahájil koncert a poté vyzval Mgr. Stanislavu Beyerovou, aby promluvila o NFI. V tuto dobu jsme čekali u pootevřených dveří a poslouchaly rozhovor. Byly jsme tak natěšené na koncert. Tedy těšíme se vždy, ale toto bylo jiné. Asi tím posláním někomu pomoci a atmosféra vánoc...nevím. Samozřejmě pro mě to bylo hodně osobní tím, čeho se koncert a jeho výtěžek týkal.

Ládík nás vyzval před obecenstvo a koncert jsme zahájily vánoční písní "Šťastné Vánoce". První blog byl složený z méňě známých vánočních písní, druhý blog byly písně v AJ, spirituály a písně filmové a končily jsme třetím blogem, který obsahoval klasické vánoční písně, které si s námi obecenstvo mohlo zazpívat. Koncert jsme si užívali všichni na 200%. Ládík je výborný konferenciér, který umí uvolnit atmosféru a tréma je pryč, umí komunikovat s obecenstvem a je to vtipálek. Nikdy dopředu nevíme, co z něj vypadne. Pepa Štross nás doprovodil na 2 písně a odešel. No a náš klavírní doprovod asi na 4 písně byl Mudr. Jan Spudich, povoláním chirurg. Přivedla ho Sněženka a byla to výborná trefa. Honza si dokonce střihnul jedno klavírní číslo z Metrixu. A my doufáme, že se k nám přidá, tak jako Láďa který měl původně uvádět jen jeden koncert.

Koncert trval dlouho a to 1,5 hodiny, což normálně nebývá. Asi je Láďa moc ukecaný :D :D :D. Jelikož se hodně topilo, udělaly jsme dobře, že jsme si s holkami přistavěly 2 stolečky s pitím. No ještě že tak. Najednou jsme zazpívaly poslední píseň a byl konec. Pak jsme dali ještě jednu. Potlesk byl veliký, mooooc veliký a lidé nám tleskali ve stoje. Větruška plakala dojetím a dojaté jsme byly všechny. Nepopsatelný pocit radosti. Přišel k nám pan starosta, který pak promluvil, vlastně poděkoval za úžasnou akci a doslova sepoklonil před našim výkonem. Musel na nás být ale pohled, protože jsme byly udivené....prostě překvapené. Bylo to moc milé. Pak nám s ředitelem Praktické školy předal vánoční hvězdu.

Nakonec náš Ládík, když viděl lidi jak tleskají, vznesl dotaz, jakou píseň by tedy ještě chtěli z daného repertoáru ještě jednou slyšet. Došlo na Adiemus. Když jsme se rozloučily a odešly s holkami do zákulisí, byly jsme štěstím bez sebe, jak se to povedlo. Pak jsme šly pozdravit své rodiny a známé. To mám moc ráda. Obě dámy z NFI byly nadšené a jejich reakce, že nás koncert byl srdíčkový nás moc potěšila. Když se lidé rozprchli, někdo podotkl, že ještě nemáme pokoncertovou fotku. Ale to už 2 holky a já byly bez lodiček a návrat do nic byl nemožný :D. A podle toho fotka vypadá. Jen já jsem krytá, protože jsem měla dlouhé šaty :D.

Zleva Tonča(Monika), Honza(klavír), těhulka Miluška, já,Láďa, Sněženka (Petruška), Kačka (multifunkční), Větruška (Peťula). Bohužel Hanička hned zmizela a nic neřekla a na této fotce chybí, ale je výše.
Fotka je nekvalitní, ale aspoň nějaká památka do kroniky.

A co následovalo ? Po převlečení a úklidu, se šlo slavit, protože byl důvod. A tak holky vzali manžele, děti a majitelka malé pizzerie hned po koncertě odjela a pro nás otevřela. Milé, že. Tam jsem také všem oznámila důležitý postřeh naší Martinky. Povídá mi:" Mami po koncertě Vám tam přiletěla celá pětistovka". :D jupííí.

Další dobrá zpráva přišla další týden ve středu, kdy na úřadě byla odpečetěna kasička a proveden zápis. Vybralo se krásných 10 534,- Kč. A tak v lednových Kláštereckých a Kadaňských novinách chystáme poděkování všem, kteří přišli přispět a zveřejnění vybrané částky.

Tak to bylo naše koncertování. A teď už 11. 1. 2016 máme první schůzku tohoto roku, kde budeme řešit repertoár na jarní koncerty.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 7. ledna 2016 v 23:32 | Reagovat

Moc vám ten úspěch přeju. Nejspíš jste zpívaly jako bohyně. Ale hlavně jste do toho daly srdíčko a ti lidi kolem to neomylně poznali :-)  :-)  :-)

2 VendyW VendyW | E-mail | Web | 8. ledna 2016 v 8:57 | Reagovat

No prosím naprosto dokonale dopadnuvší akce!

3 Jarka Jarka | Web | 8. ledna 2016 v 9:14 | Reagovat

Jé, já jsem si těch bosých nohou nevšimla. Dívala jsem se, jak se všichni krásně smějete a jak vám to moc sluší, ale k nohám jsem nedošla. :D Koncert to musel být opravdu báječný. ;-)

4 Hanka Hanka | E-mail | Web | 8. ledna 2016 v 23:49 | Reagovat

To musel být parádní koncert, Werri, podle toho, co píšeš, všechno perfektně vyšlo, i když nějaký ten zádrhel byl ... "ejhle, Veruš nemá noty" ... to mě pobavilo. ;-)
Fotky jsou moc pěkné, nejvíc se mi líbí ta, kde jsi s maminkou. :-)

5 Intuice Intuice | E-mail | Web | 9. ledna 2016 v 11:14 | Reagovat

Krásný zážitek a velký úspěch! Sluší vám to a jste prima parta. :-)

6 Beky Beky | 10. ledna 2016 v 19:49 | Reagovat

Ty píšeš blog, vašich písní byl však první, druhý a třetí blok. :-) To jen k nepřesnostem užití mateřštiny. :-) Jinak věřím, že jste zpívaly krásně. Škoda, že zde není alespoň malé video na ukázku, pro představu. :-)

7 Peterinfok Peterinfok | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 5:46 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

8 Peterinfok Peterinfok | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:20 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

9 Avito321cat Avito321cat | E-mail | 28. září 2017 v 18:54 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

разблокировать аккаунт на авито по номеру телефона
через сколько аккаунт удаляется с авито
развод денег на авито
оплаченные аккаунты авито
просят номер карты для перевода денег с авито

10 BethanyHae BethanyHae | E-mail | Web | 7. října 2017 v 10:32 | Reagovat

https://www.edocr.com/v/gm1ryy4g/zacharyclark/Buy-Accutane-Online

11 AlysonSbe AlysonSbe | E-mail | Web | 9. října 2017 v 0:09 | Reagovat

Hi everybody! Lately I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/can-tramadol-get-you-high>here</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

12 MIAVfj MIAVfj | E-mail | Web | 18. října 2017 v 19:12 | Reagovat

http://esma.xyz/story.php?title=generic-flagyl-without-prescription-%7C-buy-metronidazole-online

13 BethanyRwq BethanyRwq | E-mail | Web | 26. října 2017 v 10:34 | Reagovat

https://500px.com/vanessacatherine419/about

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama