Leden 2016

Zpráva NFI

8. ledna 2016 v 19:00 | Werri |  Septem Cantet

SEPTEM CANTET zpíval pro pacienty s roztroušenou sklerózou

Alespoň na chvíli se zastavit a opustit předvánoční shon …
Sen mnohých lidí dnešní uspěchané doby se stal skutečností. Stačilo přijít v pátek 11. prosince na charitativní vánoční koncert do Velkého sálu Zámku v Klášterci nad Ohří a zaposlouchat se do nádherných vokálů ženského komorního souboru Septem Cantet.
Před nabitým sálem zazněla plejáda více i méně známých koled, tradičních spirituálů i moderních písní za hudebního doprovodu Jana Spudicha (klavír) a Josefa Štrosse (kytara).
Výtěžek ve výši 10 534 Kč ze vstupného věnovaly členky souboru Nadačnímu fondu IMPULS ve prospěch pacientůteplického RS centra. Děkujeme a přejeme klidný adventní čas.

Fotogalerie

001002003Zdroj: http://www.multiplesclerosis.cz/aktualne/157_septem-cantet-zpival-pro-pacienty-s-roztrousenou-sklerozou

Fotky v původním rozlišení můžete shlédnout ve výše uvedeném odkazu.

Měli jsme koncert :-).

7. ledna 2016 v 16:23 | Werri |  Septem Cantet
Moji milí návštěvnící, známí i náhodní. Přeji Vám krásný rok 2016, plný radosti, zdraví a splněných přání.

Dnes navážu na prosincový článek: http://admin.blog.cz/clanky/clanek/76762869 - "Čeká nás koncert".
Uteklo to a přišel jedenáctý prosinec, pátek a den plný očekávání. V 18,00 hod. začínal ve velkém renesančním sále zámku v Klášterci nad Ohří náš charitativní koncert pro Nadační fond IMPULS. Ve tři hodiny jsme měly s děvčaty sraz na zámku. Vyzvedla jsem Moniku a vyrazily jsme. Když jsme přišly do sálu, nestačila jsem se divit, jak že jsou uspořádané židle. Vše bylo úplně obráceně, než obvykle a příčinou toho bylo malé pódium, které v sále nedopatřením zůstalo. Takže se na něj daly židličky a klavír se přesunul na druhou stranu sálu.