Únor 2015

Lyžování na ledovci

27. února 2015 v 21:15 | Werri
KITZSTEINHORN je ledovec, na kterém jsme lyžovaly. Bylo to úžasné a ten pohled ze shora. To bych Vám přála vidět na vlastní oči.


Penzionek v Alpách :)

25. února 2015 v 21:43 | Werri |  Co přinesl život
Dnes Vám přináším fotografie našeho bydleníčka. Bylo to moc fajn a paní majitelka byla milá a bydlení se opravdu povedlo.Návrat z Alp :)

20. února 2015 v 14:48 | Werri |  Co přinesl život
Skoro 2 týdny jsem se neozvala, z toho jsem necelý týden byla na lyžích. Pro začátek Vám musím sdělit, že jsme se všichni vrátili celí.Smějící se Stolní PC bojkotoval a tak jsem neměla přístup na net, jelikož notebook mám u kamaráda na správku. Vlastně jsem se občas dostala na manželův pracovní notebook, jako teď, ale na nějaké psaní nebyl čas. A hlavně fotky mám na pevném disku a teď se na něj nedostanu. Včera taťka přinesl počítač hotový, ale ještě neco instaluje a tak, tak jsem se rozhodla napsat i bez fotek.

V neděli 8. 2. 2015 jsme ráno odjížděli do rakouských Alp. Moc jsem se těšila, protože jsem nikdy nelyžovala venku a když jsem na netu viděla ty nádherné sjezdovky, no prostě sen. Jelo nás pět. Pepíček, já, starší dcerka Martinka, manželův kamarád a kolega Berny a jeho třináctiletý syn Leoš. Když pro nás přijeli a nasedli jsme, víte co Pepa první vyslovil? Martinka seděla na prostředku, protože potřebuje vidět dopředu, aby jí nebylo špatně a tak z Pepy vylezlo: "Leošku kde máš ruce ? Od teďka si je dáš pod nohy a nešmatat! Usmívající seSmějící se. Tak mě pobavil a vlastně nás všechny. Že je Leošovi třináct, jsem se dozvěděla až během pobytu, tipovala jsem mu 15-16 náct let. Chudák neměl to s námi lehké, ale byl moc fajn.

Lyžovačka

7. února 2015 v 9:14 | Werri |  Co přinesl život
Tak jsem si opět stoupla na lyže. No první lyžování mám bez ztráty desítky Smějící se. Kdo mě zná déle, tak si pamatuje na mé začátky v r. 2013.
Odkaz na článek: http://werri.blog.cz/1303/nikdy-neni-pozde-zacit-s-necim-novym
http://werri.blog.cz/1303/nikdy-neni-pozde-zacit-s-necim-novym-2-dilProcedury

1. února 2015 v 18:09 | Werri |  Co přinesl život
Abych se ještě dostala k samotný procedurám na pobytu, tak pro začátek jsme první ráno po snídani dostali kartičku s vypsanými časy a procedurami. Měly jsme různé masáže a k tomu zábaly. Jelikož chodím na masáže, byla jsem zvědavá, jaké budou tady. Vystřídala jsem asi 4 maséry, z toho jsem jednou byla u chlapa a to bylo něco. Pod jeho rukama jsem měkla jako máslo Usmívající se.

Už si nepamatuji, jak přesně šly procedury za sebou, ale to nevadí. První den jsme začínali třemi procedurami v 1 hodinu. Vše probíhalo v 1 patře a kdo chtěl, mohl chodit v županu. My byli v domácím, takže triko a tepláky. Sedli jsme si na židle a čekali, až si pro nás někdo přijde. A přišli dva mladíci. Zavedli nás do místnosti, řekli co máme svléknout a odešli. Místnosti neměly dveře, ale jen tyče se závěsy.