Červen 2013

Moribundus

28. června 2013 v 13:54 | Werri |  Co přinesl život
Tak to se mnou "seklo ". Nebojte, jen do postele :D. Tak jsem v úterý šla do práce, pak na plicní a navečer se zpěvankami do restaurace. Po poledním odpočinku jsem už nějak nebyla ve své kůži, ale schůzka se zpěvankami byka poslední před prázdninami a pro mě důležitá.

Asi jste to už někteří z Vás zažili. To, kdy Vás něco skolí a ani nevíte, kde se to vzalo. Už v restauraci jsem měla žaluděční potíže a to se táhlo i doma. Do práce jsem se vykopala, protože jsme měli na starost babiččina starouška. Ale jelikož jsem v kanclíku navštívila odpadkový koš, nasedla jsem do auta a jela k doktorovi.

Chytila jsem prostě nějaký virus. Od dnešní noci jsem konečně fit a šťastná, že už je mi dobře. Od úterka jsem v paneláku a už se těším zase na zahradu. Dnes jsem vylezla ven a je tam nádherně. Takže zase budu čas trávit na chajdě, bez televize, PC a také proto Vás zanedbávám.

Za necelé dva týdny odjíždíme na dovolenou, tak i Vám přeji, ať máte krásné léto a povedenou dovolenou . :)

Lázeňské švihandy :-)

4. června 2013 v 12:51 | Werri |  Co přinesl život
V sobot jsme k narozeninám vzali maminku na výlet. A kam se jelo ? Cílem byly Františkovy Lázně. I přesto, že pršelo, byla to povedená sobota. Tak teď pár fotek a postupně Vám vše napíši.


Tak tohle je Zuzanka, vlevo Helenka a vpravo vykukuje Martinka. Moje milované sestřičky.

Dobré ránko všem.

2. června 2013 v 10:48 | Werri |  Co přinesl život
Dobré ráno.

Je neděle, zrovna jsem dosnídala a tak jsem si sedla k PC dokud je tu klid. Venku je 8 st., od večera je silný vítr a o dešti Vám ani nemusím říkat, že. Mám za sebou velmi rušnou sobotu. Měli jsme se sestrami a maminkou dámskou jízdu. Tedy žádný mejdan, ale výlet. O tom budu teprve psát v jiném článku a hlavně až stáhnu a upravím fotky.

Dnes ani nevím, co budu dělat. A co vy, jak trávíte takový nečas, když se nedá být venku :). Já mám asi 5 nepřečtených knížek, ale je to se mnou těžké, když mi po 4 stránkách začnou padat očka. A to opravdu nečtu v posteli v leže :D.

Tak je 10,45 hod. a nějak jsem to nestihla ráno dopsat. Nakonec jsem před chvílí s chaty dorazila domu. Takže dnešek strávím tím, že budu upravovat fotky, zacvičím si, zapálím svíčky a udělám si pohodu s Bessynkou :-).

Tak i vy přesto počasí mějte pohodový den.