Březen 2013

Krásné Velikonoce

31. března 2013 v 9:10 | Werri |  Co přinesl život
Přeji Vám všem krásné pohodové Velikonoce, klukům bohatou pomlázku. A na cestách buďte opatrní :).


Sobotní návrat

23. března 2013 v 22:23 | Werri |  Co přinesl život
Je sobota večer a mě se z Alp domů vrátil Pepíček. Bessynka je zase v klidu a hlavně se dočkala svého rituálu, který spolu mají. Vždy, když Pepča přijde domu, tak Bessynka hodí na gauči zádíčka, Pepča jí podrbe na bříšku a pak jdou spolu do kuchyně pro dobrůtku.


Tak jsem jí neutekla :(

20. března 2013 v 21:53 | Werri |  Co přinesl život
O víkendu mě oťukávala, tak jsem hned zavedla opatření a po víkendu dobrý. V úterý zase vystrčila "drápky", skočila mi na nos a krk. No a nyní už mě má skoro na lopatkách. Ano, mluvím o chřipce, či nějaké viróze, nebo zánětu nosohltanu, či co to je. Zahájila jsem protiútok a zřejmě si od zítra vezmu volno a snad se vyležím do konce víkendu.

Pepíček odjel dnes do Alp na lyže a tak mám jedinou společnost a to je Bessynka. Né, že by to bylo málo.Takže se starám o sebe, venčím i když se sotva vleču, ale co se dá dělat. Snad mě brzy přestanou bolet klouby a to pak bude hej. Jo a také bych zapoměla, že tu mám Otíka.

Bessynka

18. března 2013 v 13:38 | Werri |  Co přinesl život
Možná si pamatujete, že Bessynka vloni v květnu prodělala velkou operaci, kvůli nádorům. Naštěstí byly nezhoubné a vše přes svůj věk zvládla skvěle. Tento měsíc prodělala opět opraci ale malou. Zase ty tumory. Je jí už 11 let a vše zvládá s přehledem. Temtokrát měla malou narkózu a tak jsem si pro ní asi za 1 1/2 hodiny jela. Motala se po ordinaci, nožky se jí rozjížděly a vypadala komicky. Jak ráda jsem ji zvedla do náruče a úúúplně bych jí umačkala radostí.

Nikdy není pozdě, začít s něčím novým - 2. díl

10. března 2013 v 0:05 | Werri |  Co přinesl život
Lyžování se mi zalíbilo i přes pády a nezdary. Hned v neděli po první lekci se mě manžel ptal, jestli budu chtít lyžovat. Ano, ano říkala jsem, je to super. Tak mě další neděli čekala druhá lekce. Nestačila jsem se divit, když mi v pondělí manžel oznámil, že mi pořídil v Nevixu lyže a boty a že tam odpoledne zajedeme, abych si to vyzkoušela a doplnili jsme zbytek.
Říkala jsem, to je fofr, stačila by zatím půjčovna. Ale je fakt, že by se to nevyplatilo.


Nikdy není pozdě, začít s něčím novým

5. března 2013 v 21:51 | Werri |  Co přinesl život
Jak jsem se již zmínila v úvodním článku, pustila jsem se do nových aktivit. A jelikož je to dnes 5 let, co jsem se dozvěděla o mé společnici, myslím, že je to správný čas na tento článek.

Manžel mluvil o mém lyžování už asi před třemi lety. On sám lyžuje už nějaký rok.Musím přiznat, že jsem tenkrát o tom moc slyšet nechtěla. Začali jsme jezdit na kolech a to mi stačilo. Ale tahat se někam do zimy a sjíždět kopec a ještě se vymlátit. No děkuji, nechci. Další rok mě čekala operace, ale jelikož se zrušily, lyže opět padly. Nakonec jsem urologickou operaci podstoupila o 3/4 roku déle a bylo jasné, že lyže jsou na spadnutí. Nakonec jsme se k tomu dostali až v únoru.

Jak Vám dupou králíci ?

1. března 2013 v 16:51 | Werri |  Co přinesl život
Než si projdu po dlouhé době vaše blogy, tak napíši aspoň pár vět. Dlouhou jsem tu nebyla. Možná to někteří znáte. Prostě jsem občas nakoukla a to mi stačilo. Neměla jsem chuť psát a hlavně jsem se rozhodla, že PC omezím. Snažím se víc cvičit, věnovat se prostě sobě. Začala jsem se učit angličtinu, taky mám za sebou první lekce lyžování a samostatné pokusy o lyžování :D. I přesto jsem celá :D.

Musím přiznat, že foťák mám už nějakou dobu odložený a asi i to bylo jedním z důvodů, proč jsem přestala psát.

Přeji vám krásný víkend a když občas kuknete, slibuji, že tu něco nového najdete :).