Září 2012

Velké narozeniny

23. září 2012 v 21:54 | Werri |  Co přinesl život
Dnes jsem se svými sestrami byly pozvané na jedny veliké narozeniny. Popravdě nevím, zda jsem tu psala o trojčátkách z Kadaně. Jak víte, mám velice šikovnou sestru Mafink01 a ta se schází s Kadaňskými tvořilkami. A právě Alenka, jedna z nich porodila trojčátka. Davídka, Adámka a Filípka. Trojčátka byli počaty přirozenou cestou. Když jim bylo asi 1/2 roku, byly jsme se se ségrama na ně podívat a pochovat si je. To je další věc. Vy kteří sem chodíte víte, že já jsem také z trojčat.
A tak jsme si každá chovala toho prcka, který se narodil ve stejném sledu. Takže já jako nejmladší měla Filípka, zvaného Fífu.


Helenka a Davídek, Já a Filípek a Martinka s prostředním Adámkem 10. 3. 2012

Dnes kluci slavili první narozeniny, tedy přesný datum narození je 26. 9. 2011. Přišla nám pozvánka na narozeniny a bylo to moc milé překvapení.Celé odpoledne od 14 hod. do 18 h od. chodili gratulanti a hlavně tetičky z patchworkového klubu. Bylo to úžasné odpoledne. Mohly jsme se válet po zemi, hrát si, bylo prostě veselo.
Neteř Kačka s davídkem a Filípkem.

Martinka a Davídek

Adámek s úsměvem

I toto je Adámek.

Helenka s ...no teď nevím. Buď je to Adámek, nebo Davídek :D.

Maminka Alenka.

Tady hlídám já

16. září 2012 v 17:29 | Werri |  Co přinesl život
Tak kdo že tu hlídá ? Smějící se Jak víte, mám doma Bessynku a ta dostala na pár týdnů domu společníka. Mluvím o Ronym, neboli Staruškovi, jak jsme ho přejmenovali. A proč to všechno ?

Babička (manželovo maminka) musela na operaci a tak jsme o jednoho chlupáčka bohatší. Moc často jsme Starouška nehlídali, protože babička i když má třeba chřipku, tak ho chce mít doma. Jen připomenu, že jsme babičce dovezli Starouška z útulku před 3 lety. A to tak, že jsme zaklepali na dveře, babi se ptala komu hlídáme psa a my jí řekli že jí. Babička byla půl roku sama a tak dostala nového dědulu. Byla trochu šoku, ale samozřejmě by ho nedala.
Krvavé koleno

14. září 2012 v 20:49 | Werri |  Co přinesl život
Jak je to dlouho co jste si odřeli kolínka, nebo možná kolena i v dospělosti. Už jsem zapomněla, jak odřené koleno bolí :D.V úterý jsem jela do lékárny, bylo krásně, měla jsem tričko s sukni nad kolena a moje milované žabky na klínku (malém) :-).

V lékárně jsem si vybrala recept a šla k autu. Nechodím po schodech, ale většinou po takové "rampě" ze zámkové dlažby, kudy jezdí kočárky atd. . Nad něčím jsem přemýšlela a užívala si sluníčka, když jsem se náhle zklátila :D. A věřte mi, že nebylo žádné rozhlížení a honem na nohy. Jedna věc je, že se z kopce špatně vstává a než jsem se vzpamatovala z toho co se vlastně stalo, nějací důchodci přiběhli a pán mi pomáhal na nohy. Vůbec jsem nechápala co se stalo a když jsem se za sebe podívala, zjistila jsem, že v zámkovce chybí jedna kostka. No a já jsem šlápla tak nešikovně, že pravé koleno by mi ve hře "Krvavé koleno" nedělalo vůbec ostudu Smějící seSmějící se.

Musela jsem se tomu smát. Tedy až po nějaké chvíli. Na kole jsem v pohodě a na nohou se neudržím. Ale důležité je, že se z toho nic jiného a horšího nevylouplo. Jo, jo maminka mi vždy říkala :" Než se vdáš, tak se ti to zahojí". No a já jsem si říkala: " Než půjdeš do důchodu, tak se ti to zahojí". Mrkající

Cesta za duhou 2012

8. září 2012 v 8:10 | Werri |  Co přinesl život
Jako každý rok, blíží se výstava s názvem "Cesta za duhou". Kdo nevíte o co se jedná, tak je to výstava děl lidí s roztroušenou sklerózou, jinak řečeno ereskou. Mnozí již víte mezi tyto lidičky též patřím a tak jsem se rozmýšlela, zda a co poslat. U mě se jedná jak jinak než o fotografie. Jinak se vystavuje cokoli, čím se ereskáři zabývají a co je jejich koníček. Takže lze vidět fotografie, malované obrazy, koláže, výšivky, šperky atd. atd.

Tento rok jsem nějak moc nefotila a ani nevím čím to je. Když mi přišla pozvánka na účast na této výstavě, byla jsem přesvědčená, že se tento rok nezúčastním. Nakonec mi to nedalo a minulý týden jsem sáhla do archivu a nechala vyvolat fotografie k odeslání. A tady jsou. Není to žádný zázrak, ale není to soutěž, že :-).

Fotografie jsou pořízeny na Eurokovu 2010 v Klášterci nad Ohří.