Duben 2012

Letní byt

23. dubna 2012 v 22:18 | Werri |  Co přinesl život
Jak jste si zajisté všimli, dá říci, že skoro vůbec nechodím na blog. Rok se s rokem sešel a my jsme zase začali bydlet na chajdě. A to znamená jediné...jsem bez internetu. Teď mám možnost Vám napsat, jelikož dnes manžel přijel z práce i s notebookem a ten přístup na net má i tady. Proto využívám této možnosti, abych se Vám ozvala. Občas přespím doma, tak se budu snažit na blog přispívat a také chodit k Vám a číst Vaše příspěvky. Komentáře sice asi nebudete mít u všeho, ale budu se snažit i zpětně procházet Vaše články.

Takže se mějte krásně a sluníčkově :-).

Dort pro Ivanku

17. dubna 2012 v 19:13 | Werri |  Co přinesl život
Ivanka měla v lednu dvacetiny, ale kvůli zkouškovému období dlouho holky nepřijely domu. Kdysi mi Ivanka poslala na facebook fotku dortu se slovy "Mamí ten chcíííí". No rozesmála mě a já si říkala, že jí ho nechám udělat. Ségra má v práci šikovnou paní a že nebude problém. Tak jsem hledala příležitost pro dort. Nakonec jsem holkám nařídila, že 6.4. přijedou domů. Potom jsem zjistila, že jsou dokonce Velikonoce. Martince jsem řekla, že bude dort a Ivanka ho dostala k svátku. V den, kdy jsem dort měla vyzvednout, mi paní volala celá nešťastná, že jí to pořád padá, už na tom dělala 4 hodiny. Pověděla jsem jí, ať si nedělá hlavu, ať udělá prostě něco jiného. Viděla jsem její dorty a nádhera. Tak se ptala co má Ivanka ráda a já si vzpomněla na kačenky, které má na vaně. A bylo to. Odpoledne jsem vyzvedla dort a udělal hodně radosti. Hlavně to Ivanka nečekala. Dort byl výborný.

Tady tento dort Toffifee si Ivanka přála .


Velikonoce v útulku

9. dubna 2012 v 17:10 | Werri |  Co přinesl život
V sobotu jsme s dcerou Martinkou navštívily útulek v Cibušově. Ciboušov je malinkatá vesnička kousek nad Kláštercem. Konala se tam sbírková akce pro pejsky : "Velikonoce v útulku". Tak jsme v pátek nakoupily s dcerkou nějaké hadry, sava a papání a dobrůtky pro pejsky.
Trocha kultůry

2. dubna 2012 v 12:52 | Werri |  Co přinesl život
Od čtvrka do soboty, probíhal hokejový turnaj, který se koná každý rok. V sobotu večer se na závěr turnaje konal Gala večer. Postupně se vyhodnocovaly týmy a jednotliví hráči a hráčky. Jako kulturní vložka během večer vystupovalo dívčí duo Femme2 fatale. Úžasné.