Egypt - krášlení a rozmazlování

21. března 2011 v 14:24 | Werri |  Co přinesl život
Jsme po obědě a čekáme, až si nás Riri vyzvedne. Já si nakonec ještě domluvila celkovou masáž (to agitoval "Obama - později vysvětlím), nebo spíš takový masážní program. Skládá se z parní lázně, kokosového peelingu celého těla, sprchy, masáže, pak relax ve vířivce, sauna a studená sprcha.

Je 14,00 hodin a my sedíme v kosmetickém salonu. Po chvíli si Ivanka jde sednou do křesla a domlouvá se, jak chce rasty udělat. Samozřejmě jí Riri s nabídkou ukázala různé varianty. Šikula, který jí začal dělat rasty se jmenuje Mustafa. Moc milý a sympatický kluk. A už jsem také na řadě.

Riri mě posadila do křesla a nožky jsem si dala do perličkové lázně. Co mě tedy překvapilo, to bylo to, že v perličkové lázni na nohy, byla studená voda. Pak přinesla takové 2 porcelánové misky s lázní a dala mi je, ať je držím a tím jsem si máčela ruce, abych si je připravila na manikůru. Tak jsem si hověla a Riri mi ještě zapla křeslo a krásně mi masírovala zádíčka. Lidičky to byla krása. Zavřela jsem oči a nechala se obskakovat. Riri mi dělala pedikůru a já zjistila, že je to velice příjemná záležitost. Tak jsem se rozplívala, až jsem usnula . Riri mě probrala, když mi šla opláchnout nožky a osušit. Měla z toho legraci, že spím.

Na Ivanku jsem viděla přes otvor v dřevěné stěně a tak jsme občas na sebe houkli. Riri si začala připravovat věci na manikůru a začala mě opět rozmazlovat. Šikovná tedy je, tak jsem pozorovala jak se činí a užívala si. Pak jsem si nechala nožky i ruce nalakovat. No a šup na další křesílko. Tentokrát si mě převzala další kolegyně jménem Marmar. Napařila mi ksichtík, očistila a pak mi dávala pleťovou masku. Namočené tampony na očích a omlazování . Masky jsem snad měla tři. Když mi to sundala, očistila mi obličej a přešla jsem na lehátko. Už jsem byla zase napůl v limbu. To jsem celá já.
Marmar mi začla masírovat obličej, spánky, uši, úplně jsem se na tom lehátku rozpustila. Ale neusnula . A tím mé rozmazlování skončilo.

Je 18,00 hod. sedím stále v kosmetickém salonu a čekám na Ivanku. Nějak se nám ten čas natáhl a Mustafa se asi už po třetí omlouvá. Já jsem byla v péči od 14,15 hod. do 17,30 hod. a jsem znovuzrozená a určitě o 10 let mladší :DDD. Mustafa Ivance dodělává rasty a občas se objeví kolega a pomahá mu. Ivanka svým způsobem trpí pro krásu, protože jí bolí kůže. Ale je nádherná. Jsem ráda, že jsme sen šli hned druhý den pobytu. Ivanka se aspoň dorozumí a tak si popovídala.

Když vidím, jak mustafa zaplétá rasty, to je tedy zručnost. Obdivuhodná. Až tady skončíme tak půjdeme na pokoj, abych si umyla hlavu, protože mám uplácané mastné vlasy a pak půjdeme na večeři. Také snad koupíme kartu s heslem, abychom se mohli napojit na internet a napsat domů. Zítra nás čeká výlet a ve středu se snad budu konečně opalovat.

Je 18,30 hod. a Ivance odtřihují zbytek vlny či co to je a blíží se do finiše. Mustafa se opět omlouvá za časovou prodlevu, ale že to chce udělat pořádně. Venku je tma. Vlastně se tu brzy stmívá. Tak si říkám, že si budu muset natáhnout budíka a zjistit, v kolik tu vůbec vychází slunce. Celý čas v salonu běží egyptská televize. Teď běží nějaký film a ti jsou ukvičení, až se musím smát. Nechtěla bych mít jejich televizi puštěnou celý den.

Šla jsem za Ivankou a Mustafa někam odběhl . Říkala jsem Ivance: " potřebovala bys ostříhat ofinu". Ivanka souhlasila, ale že od Mustafy ne, že se bojí. V tu chvíli na ní Mustafa naběhl s nůžkami a Ivanka jen pípla: "Tak jo". A ofinka byla zastřižena. Tak a teď k ukončení té krásy, potřeboval zapalováč. Přišel s velikou tlustou zapálenou svíčkou a gesty žertoval, že je Ivka politá benzinem a gestem udělal jak vzplane. Hned jsem na něj dělala ty,ty,ty. Dodělal jí konečky rastů a konečně bylo hotovo.

Šli jsme se převléknout a a na večeři. Ivance to moc, moc sluší. Jsme po večeři a jdeme si zahrát kulečník. Dali jsme si dvě úžasně amatérské hry a vzpomínali jsme na Pepíčka, jak by z nás vykvetl. V našem oblíbeném Café baru jsme si objednali čokoládu a latté. Zaslechla jsem své jméno a ona Dášenka. S Dášou jsem začala komunikovat na Orbionu.cz, kde scháněla, jestli někdo letí do Egypta ten víkend co my. Tak jsem se jí ozvala a začali jsme spoku komunikovat. No a v Egyptě jsme se osobně setkali. Úžasný človíček. Dali jsme si kafíčko, probrali placení a smlouvání, které jsme v hotelu nepoužili. Dáša nám nabídla, že nás další den vezmou do města na nákupy.

Když jsme dopili a domluvili, šli jsme na pokoj. Dala jsem si sprchu a šupky, hupky pod peřinku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 21. března 2011 v 19:22 | Reagovat

Takže Mustafa si dal na Ivance záležet. :-D

2 babi Maňasová babi Maňasová | Web | 21. března 2011 v 19:30 | Reagovat

Ti vás tam teda rozmazlovali, Věruško. Muselo to být moc a moc příjemné.

3 Romi Romi | Web | 21. března 2011 v 20:32 | Reagovat

Teda holky vy jste si užívali ;-) To bych si nechala líbit :-)

4 Hanka Hanka | Web | 21. března 2011 v 20:52 | Reagovat

Věruško, jak tady teď můžeš žít?! ??? Nechybí ti ta péče? ;-)
Holky, měly jste se báječně, taky bych si dala říct! :-D

5 ENILI ENILI | Web | 23. března 2011 v 14:40 | Reagovat

Tak to je něco.My holky to někdy opravdu potřebujeme.Myslím to rozmazlování. :-)  :-D

6 Lenka Lenka | Web | 27. března 2011 v 21:21 | Reagovat

Možná by nebylo od věci si takové relaxační a zkrášlovací procedury občas dopřát i mimo čas dovolené - udělat si vlastně takové dovolenkové odpoledne! ;-) Sama jsem byla jen jednou na lázeňských procedurách a musím říct, že si u toho člověk fakt odpočine! Takže určitě říkám: opakovat! :-)

7 renuška renuška | Web | 4. dubna 2011 v 14:12 | Reagovat

No páni -tak předchozí komentář beru zpět. Asi se jednalo o pracovníky hotelu, že? Waw, taky bych si to dala líbit. A moc ráda bych viděla Ivku už "hotovou". A Tebe též.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama