Březen 2011

Egypt - 23.2.2011

31. března 2011 v 21:41 | Werri |  Co přinesl život
Vstala jsem v 5,50 hod, tiše se oblékla a s foťákem se vyplížila z pokoje. Cestou na pláž jsem viděla pár zaměstnanců. Došla jsem k molu, ale bylo zavřené. No zavřené, prostě u vstupu na molo byl natažený řetěz. Ale jelikož jsem slušně vychovaná, nedovolila jsem si řetěz překročit.

Egypt - pohltila nás poušť

24. března 2011 v 23:07 | Werri |  Co přinesl život
úterý 22.2.2011
Vzbudila jsem se v 6 hodin. Vyšla jsem v županu na balkón a pozorovala okolí s foťákem. Během chvilky začal východ slunce.
Úchvatná podívaná .

Takže zítra ráno vezmu foťák a půjdu v šest na molo. Ivanka mezitím vstala a četla si. Já jsem se podívala co máme v PC za filmy a jedem jsem si pustila. Asi v 7,15 Ivanka zavelila odchod na snídani. Tak jsem si na sebe natáhla šaty od Helenky (děkuji) a šlo se jíst. Tedy snídaně mám nejraději, mňam.

Egypt - krášlení a rozmazlování

21. března 2011 v 14:24 | Werri |  Co přinesl život
Jsme po obědě a čekáme, až si nás Riri vyzvedne. Já si nakonec ještě domluvila celkovou masáž (to agitoval "Obama - později vysvětlím), nebo spíš takový masážní program. Skládá se z parní lázně, kokosového peelingu celého těla, sprchy, masáže, pak relax ve vířivce, sauna a studená sprcha.

Egypt - nohama na zemi

18. března 2011 v 22:12 | Werri |  Co přinesl život
Z letiště jsme dojeli minibusem do hotelu Albatros Palace Resort. Sedli jsme si v recepci, dostali džus a kochali se krásným prostředím. Chtěla jsem vzít Ivku, že si vyřídíme pokoj, ale delegátka Hanka řekla: " V klidu seďte, odpočívejte, od toho jsem tady já a vše zařídím." Za chvilku jsme dostali karty od pokoje, od ručníků a také pásky na ruku. Potom nám vezli kufry na pokoj a my se šli ubytovat. Dostali jsme pokoj v levém křídle hotelu, v prvním patře. Krásný, útulný s balkónkem. Když jsme se bytovali, šli jsme si projít hotelový komplex i když už byla skoro tma.

Egypt - pěkně v tom lítáme :D

16. března 2011 v 23:14 | Werri |  Co přinesl život
Tak za sebou máme hlášení letušky a také nervozní babičky, které berou vnoučata k moři. Jsme připoutané, mentosky po ruce a jedem.
10,42 hod. - zavírají dveře našeho letadla (Boing 737). Už couváme a letuška provádí potřebné školení pro pasažéry. Jsme proškoleni a kapitán hlásí, že nás ještě čeká postřik proti námraze. Couváme a zase stojíme. Je 11,56 hod. a konečně jsme se rozjeli a jak říká Ivča :" Jako bychom jeli v autobusu":-) . Najíždíme na rampu (aspoň si to myslím).

Egypt - hurá na dovolenou

15. března 2011 v 21:13 | Werri |  Co přinesl život
Je ráno, vstáváme a začíná klasika... střídání v koupelně, snídaně, hodit něco na sebe a hlavně nic doma nezapomenout. Ivanka měla kabelu a menší kufr a já měla velký kufr, batoh a k tomu kameru a foťák. Vše jsme naložili do auta a Pepíček nás vezl do Prahy na letiště. Ještě asi 2 dny před odletem mi přišel e-mail, že nám změnili letadlo a tak se snižuje váha zavazadla na osobu z 20 kg na 15 kg.

Ještě žiji

13. března 2011 v 21:12 | Werri |  Co přinesl život
Ahoj Vám všem,

po dlouhé době se ozývám, že ještě žiji :D. Postupně Vám začnu psát o dovolené, ale teprve začnu zpracovávat fotografie, tak to nebude hned. Dovolená byla krásná a musím říci, že těch 14 dní docela uteklo. Vrátili jsme se domu v pondělí 7.3.2011 v 6,30 hod. a já nakonec šla do práce ve středu místo v úterý. Návrat mě tak rozhodil, že jsem se z toho dostávala celý týden. Koukám, že jsou na blogu nějaké novoty . Tak a teď se jdu podívat na Vaše blogy.