Prosinec 2010

Krásný Nový rok

31. prosince 2010 v 6:00 | Werri

Přeji Vám všem do Nového roku hodně zdraví, lásky, radosti a splnění Vašich přání. Ať se Vám daří vše na co sáhnete, ať Vám neschází elán a vydrží Vám úsměv na tváři. A to nejdůležitější....ať máte vždy koho obejmout, u koho se vyplakat a pro koho žít. Krásný Nový rok.


*

Úterní procházka ve třech

29. prosince 2010 v 21:51 | Werri |  Co přinesl život
Už delší dobu jsem plánovala cestu na zahradu, abych tam také ptáčkům dala nějakou dobrůtku a také zahradu zkontrolovala.  A včera jsem se konečně k procházce dostala.

Zavolala jsem Helence, zda by si udělala procházku se mnou a samozřejmě jsem sebou vzala Bessynku.  No a jak jinak než pěšky. Venku bylo nádherně a slunečno. Kus cesty jsme šly po silnici a pak jsme odbočily na zahrady. Sněhu bylo hodně, nic prohrnutého, ale čekala jsem, že se v zimě cesta nedržuje.

Bessynka čmuchala a válela se, pořád lezla do sněhu a neměla dost :D. My jsme si s Helou povídaly a fotily.  Asi hodinu nám trvalo, než jsme na chajdu došly. V batohu jsem měla vodu, termosku s kávou a něco k zakousnutí. Vlastně to nejduležitější jsem zapomněla. Lojové koule pro ptáčky.

Maturitní ples

28. prosince 2010 v 16:28 | Werri |  Co přinesl život
Dlouho jsem nepsala a mám co dohánět. Tak začnu velikou událostí, jak už víte z názvu. Máme za sebou druhý a poslední maturitní ples. Mladší Ivanka měla 11.12.2010 maturák.  Samozřejmě plesu předcházela řada událostí jako návštěva půjčovny šatů, zkouška účesu, střádání drobných, aby bylo po Ivance co házet apod.

Maturitní ples měly dvě třídy dohromady. Bylo tedy na mě až moc lidí. Ivanka byla nervozní až hrůza a tak mi připoměla svou starší sestru, která se chovala úplně stejně. Ale vše dopadlo dobře. Když začalo předtančení a viděla jsem, jak si to Ivanka užívá, byla to pro mě nejlepší odměna.  A tak si užila celý ples.


Bessynka

27. prosince 2010 v 21:50 | Werri |  Já a foťák
*

Krásné Vánoce

22. prosince 2010 v 20:35 | Werri |  Co přinesl život
*

Nějak se nemůžu zastavit

14. prosince 2010 v 21:00 | Werri |  Co přinesl život
PSÁNO 9.12.2010

Ano, jsem pořád v jednom kole (já vím, a kdo není) a nebere to konce. Určitě jste si všimli, že nepíšu moc často na blog a také málo navštěvuji ty Vaše.

Teď se okolo mě děje plno věcí a hodně mě to změstnává.  Samozřejmě nakupuji dárky na Vánoce, chodím do práce, se zpívankami zkoušíme 2x týdně, čekají nás koncerty a v sobotu maturitní ples naší Ivanky.

A tak jsem v jednom kole, nějak nestíhám odpočívat a tak se mi nakupila veliká únava. S tou mojí mrškou je to o to horší. Těším se na neděli, jelikož mám předsevzetí, že tento den nesundám pyžamo a budu odpočívat.

Dnes jsem byla vyzvednout Ivance maturitní šaty a navečer jsme se zpěvankami zpívaly na vernisáži výstavy patchworku v Kadani. Zítra 10.12.2010 mě čeká Vánoční koncert. Už 14 dní piju Vincentku, aby mě hlasivky nezradily. Šaty mám už dlouho nachystané a teď už stačí jen dobře zpívat.

V sobotu jedeme do Chomutova na maturitní ples. Tak to bude velká událost, jen naší Ivce se tam nechce. Tak střádám korunky, abych po ní měla co házet  a leštím čočku na foťáku. I když interiérové fotografie vůbec nezvládám.

Dnes přijela domu Martinka z Prahy, tak jedeme zítra spolu kupovat Ježíška, ale naštěstí už toho moc nechybí. Vyrazíme včas ráno, abychom se vrátili k obědu a já si stihla před koncertem lehnout. No a v 15,30 už musím být na Zámku, abychom vše nachystali a ještě projeli repertoár.  Už se moc těším.

Klášterec v bílém

7. prosince 2010 v 21:35 | Werri |  Já a foťák
 Už nějaký čas není v ílém jen Klášterec, ale celá země.  Je to krása. A tak vás zvu na pár foteček, převážně z parku.


*