Jak jsem prošvihla veverky :o)

24. září 2008 v 13:43 | Werri |  Já a foťák

Dnes jsem šla před jednou hodinkou vyvenčit naší Bessynku, v tom pošmourném uplakaném počasí. Říkala jsem si vzít foťák nebo ne, ale jelikož poprchávalo, nechala jsem ho doma a místa kudy chodím jsem již na blog nafotila. A ejhle chyba !

Šla jsem s Bessynkou za panelák okolo potoka mezi stromy a tu mě na druhé straně cosi upoutalo, co rychle kmitalo mezi porostem. Jednou vlevo, jednou vpravo. Zůstala jsem stát a snažila se vůbec postřehnout, co by to mohlo býti.
Nakonec jsem poznala malou tmavěhnědou veveřičku, která utíkala ke stromu a šup, najednou tam byli dvě a hašteřili se a honili. To byla podívaná, nádhera. Pohybovali se ohromnou rychlostí a já se musela v duchu smát, jak jsem se bavila a určitě jsem se culila jako malé dítě.
Úsměvné bylo koukat na Bessynku, když viděla, že něco pozoruji, nezahálela a očka jí kmitala stále výše, aby odhalila stvoření, která nikdy neviděla.
Docela dlouho jsme tam obě stály a nevím jak Bessynka, ale ještě jsem viděla jak řádějí ve větvích, hodně vysoko ve větvích, až se uličnice ztratili.
Jsem jako děcko, jak vidím nějaká zvířátka. Jo Lesoparky, Zoo to je pořád i v mém věku moje.
Takže doma chodím já, že chci jet do ZOO .
No ale s foťákem jsem zaváhala, takže budu chodit na číhanou a když se mi zadaří, určitě se Vám pochlubím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva* Eva* | Web | 25. září 2008 v 9:32

Já se culím te´d, při čtení článečku taky. I kdybych si foťák sebou vzala, tak by ze snímků stejně v mém případě nebylo nic. Mám jen takový starý digifoťáček a než bych zaostřila,veverky by mi dávno frnkly.

2 corly corly | Web | 26. září 2008 v 16:20

To jsem ráda,že nejsem sama....podobný blázen do zvířátek....:-))Schvaluju ti to!!!:-)Neboj,příště ti veverky neutečou,budeš připravená!:-)

3 Werri Werri | E-mail | 27. září 2008 v 20:39

Tak na ně chodím denně, vlastně dnes jsem byla do večera pryč, ale skoro denně a bez fotky nepřestanu :o)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama