Domácí zvěřinec

12. září 2008 v 21:10 | Werri |  Domácí mazlíčci
Nevím jak u Vás, ale u nás vždy bylo nějaké to zvířátko. Andulky, morče, křeček, králíček atd. Proto bych Vám chtěla představit současné zvířecí členy naší rodiny a také jsem přidala sestřiny miláčky.

Nejnovějším členem v naší rodině je Otík. Otíka jsem dostala v červnu k narozeninám od dcery, která odchází na VŠ, aby mi nebylo smutno. Musím Vám říci, že určitě nebude, protože Otíkovi hlasové variace a různorodé árie, vždy pobaví i když někdy je toho opravdu moc.
Další členkou je fenka Bessynka, kterou jsme si vzali z útulku v Chomutově a už tomu bude 7 let. Bessynka je poctivý voříšek, velice milující a vděčný. Ale také je to pěkná rošťanda a je mazaná jako liška. Jak jsem nechtěla pejska do paneláku, tak jsem ráda, že mám milou společnici, která mě pobaví, přitulí se a hlavně mě pokaždé radostně vítá.
Další tři uličnice jsou mé sestry, které možná někdo z Vás už zná z jejího bločku. Jsou to fenky Akira, Andulka a Tarinka. Jsem moc ráda, že se snesou mezi sebou i s naší Bessynkou, však to vidíte sami na poslední fotce, jak drží spolu :o). Tedy abych to upřesnila, Akira je jediná na zahradě, jinak jsou to domácí mazlíčci.
Takže Vás zvu na pokoukáníčko : Domácí zvěřinec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama